Reklam
Reklam
Reklam
Malatya Haber 44 Objektif Haberciliğin Tek Adresi

Ülkü Ocakları Standına Büyük İlgi Var

Reklam
Ülkü Ocakları Standına Büyük İlgi Var
  • Malatya
  • 02 Haziran 2018
  • 500 KEZ OKUNDU

24 Haziran Seçimlerine Doğru Giderken Büyükşehir Belediyesi Yanında Kurulan İftar Çadırında Standı Bulunan Ülkü Ocaklarına Malatyalı Vatandaşlardan Büyük İlgi Var.

Malatya Ülkü Ocakları Ramazan Ayı Boyunca Büyükşehir Belediye Binası Yanında Kurulan İftar Çadırında “TÜRK” Temalı Standına Vatandaşlardan Büyük İlgi Var. Yüzük, Kolye, Bileklik, T-Sort, Atkı Gibi Ürünlerin Sergilendiği Standı Ziyaret Eden Malatyalıların Desteği Gün Geçtikçe Büyüyor.

Halkımız Bize Güveniyor:
Milliyetçi Kimliğini Hiçbir Zaman Kaybetmeyen Malatyalılar Bir Yandan Parti Yönetimine Desteğini Sürdürürken Bir Yandan da Ülkü Ocaklarına Desteğini Sürdürüyor. Stand Görevlisi Yavuz Gezici Yaptığı Açıklamada “Halkımız Bize Güveniyor Bu Güveni Hiçbir Mecrada Boşa Çıkartmadık, Liderimizin Yolunda Partimize Desteğimiz İlk Gün Olduğu Gibi Bugünde Devam Ediyor” Dedi.

Bu Memleketin Teminatı Ülkücülerdir:
Öte Yandan Standı Ziyaret Eden Vatandaşlarla Yaptığımız Röportajda, “Malatya Halkı Vefakar Bir Halktır, Çeşitli Siyasi Partilerin Verdikleri Sözlerin Arkasında Durmadıkları, Malatyayı Hak Ettiği Gibi Yönetemediklerini Belirterek, Bu Memleketin Teminatı Milliyetçi Kimliğini Yitirmemiş Ülkü Çocuklarıdır. Ülkü Ocakları Diğer Partilerin Gençlik Kolları Gibi Çıkar İlişkilerini Bir Tarafa Bırakmış, Memleket Sevdalısı Gençlerin Yeridir” Diyerek Stand Görevlileriyle Sohbet Edip Destek Amaçlı Alışveriş Yaptıklarını Belirttiler.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ