Reklam
Reklam
Reklam
Malatya Haber 44 Objektif Haberciliğin Tek Adresi

Rozetini Kızı Alara Taktı

Reklam
Rozetini Kızı Alara Taktı

27. Dönem MHP’den Malatya Milletvekili Seçilen Mehmet Celal Fendoğlu Ankara’daki Temaslarının Ardından Kızı Alara Fendoğlu, Eşi ve Akrabalarıyla Milletvekilliği Kaydını Yaptırmak Üzere Türkiye Büyük Millet Meclisine Gitti.

Rozetini Kızı Alara Fendoğlu Taktı:
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu Kayıt İşlemlerinin Ardından Milletvekili Rozetini Aldı. Rozeti Kızı Alara Fendoğlu Taktı.

Basın Mensuplarına Kayısı İkramı:
Kayıt İşlemlerinin Ardından Malatya‘dan Getirilen “Hasanbey” Kayısısı Salonda Bulunan Basın Mensuplarına Dağıtılı. Kayısıyı Tek Tek Tüm Basın Mensuplarına İkram Eden Fendoğlu Bir Yandan da Kayısı İle İlgili Bilgiler Verdi.

Ailece Mecliste İlk Yemek:
Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu Kayıt İşlemlerinin Tamamlanmasıyla Ailece Meclis Lokantasında İlk Yemeklerini Yediler. Mutlu Bir Aile Tablosu Oluşturan Fendoğlu Ailesi Bu Anıda Ölümsüzleştirmek Adına Bir Fotoğraf Çekerek Sosyal Medya Hesaplarından Paylaştılar.

Malatya Halkına Teşekkürler:
Öte Yandan Mehmet Celal Fendoğlu Sosyla Medya Hesabı Üzerinden Bir Mesaj Paylaşarak; “Bana Bu Teveccühü Gösteren, Güvenen ve İnanan Tüm Malatyalı Hemşehrilerime Şükranlarımı Arz Ediyor, Teşekkürlerimi Sunuyorum” Dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ