Reklam
Reklam
Reklam
Malatya Haber 44 Objektif Haberciliğin Tek Adresi

Malatya Fendoğlu İle İlkleri Yaşıyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu Daha Önceki Haberlerimizde de Belirttiğimiz Gibi Sosyal Medyayı Olması Gerektiği Gibi Amacına Uygun ve Başarılı Bir Şekilde Kullanıyor. Bir Çok Siyasetçi Danışmanlarına veya Sosyal Medya Uzmanlarının Eline Teslim Ettiği Sosyal Medya Hesaplarını Sadece Reklam Amacıyla Kullanırken, Fendoğlu Kendisi Kullanıyor. Vatandaşıyla Daha Yakın ve Sıcak Temaslar Kuran Mehmet Fendoğlu Sosyal Medya Hesabı Instagram Üzerinden Yeni Bir Başlık Açarak Vatandaşın Taleplerini ve Sorularını Cevaplıyor.

Malatya’da En Önemli Sorunlar ve Şikayetler Neler?
MHP’li Fendoğlu Bu Haftaki Instagram Paylaşımında Takipçilerine, “Malatya’da En Önemli Sorunlar ve Şikayetler Neler?” Diye Sordu.

En Çok Sorun “SU” ve “İŞSİZLİK”
Mehmet Celal Fendoğlu‘nun Profilini İncelediğimizde Vatandaşın Büyük Çoğunluğu Özellikle İlçe ve Mahallelerde Su Sorunu Olduğunu Belitti. Ardından İse İşsizlik Sorunu Geliyor.

Maski Üstüne Düşen Görevi Yerine Getirmiyor mu?
Temel İhtiyaçlar Listesinin En Başında Gelen “SU” Ne Yazık ki Malatya da Ciddi Bir Sorun Haline Gelmiş Durumda. Özellikle Mehmet Celal Fendoğlu’na Yöneltilen Sorunlardan da Anlaşıldığı Gibi Maski Bu Konuda Yetersiz Kalıyor.

İşsiz Malatyalılar Kervanı Her Geçen Gün Büyüyor:
MHP’li Fendoğluna Gelen 2. En Büyük Sorun İse İşsizlik Oldu. Bazı Takipçiler Torpille İşe Alımlardan Rahatsızlığını Dile Getirirken Bazı Takipçiler de İş Bulamadıklarını Belirtti.

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğluna Instagram Üzerinden Gelen ve Fendoğlunun Cevapladığı Sorulardan ve Sorunlardan Bazılarını Yukarıda Paylaştık. Umarız Yetkililer Bu Hususlarda Gerekenleri Bir An Önce Yapar ve Vatandaşlarımızın Sıkıntıları da Giderilmiş Olur.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ