Reklam
Reklam
Reklam
Malatya Haber 44 Objektif Haberciliğin Tek Adresi

Fendoğlu Mazbatasını Aldı

24 Haziranda Gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimlerinin Ardından Malatya‘da Büyük Bir Başarıya İmza Atan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adayı Olarak 1. Sıradan Seçimlere Katılan Mehmet Celal Fendoğlu Milletvekili Seçilerek Mecliste Malatya’yı Temsil Etme Yetkisine Kavuştu. Çiçeği Burnunda Vekil Fendoğlu Ekibiyle Birlikte Dün Malatya Adliyesinde Mazbatasını Aldı.

Ne Davamıza, Nede Halkımıza Küstük:
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP Yöneticileri ve Partililer İle Malatya Adliyesinde Mazbatasını Aldı. Adliye Çıkışı Basına Özel Açıklamalarda Bulunan Fendoğlu, 20 Yıllık Hasretin Son Bulduğunu Belirterek Mecliste Malatya’yı En İyi Şekilde Temsil Edeceğini Söyledi.

Seçim Sürecinde Çalışma Yapanlara Teşekkürler:
Zorlu Bir Seçim Sürecinin Atlatıldığını Belirten Mehmet Fendoğlu, Seçim Sürecinde Canla Başla Çalışan, Bizlere Destek Veren, İlgisini Alakasını Eksik Etmeyen Hemşerilerime ve Tüm Teşkilatıma Teşekkür Ediyorum Dedi.

Malatya Ulaşılabilir, Her an Her Ortamda Dertlerini Anlatabilir Bir Vekiline Kavuşmuştur:
Malatya Adliyesi Önünde Açıklamalarına Devam Eden ve Aynı Anda Sosyal Medya Hesabından da Canlı Yayın Yaparak Takipçilerine Seslenen Fendoğlu; Malatya Her An ve Her Ortamda Dertlerini Anlatabileceği Ulaşılabilir Vekiline Kavuşmuştur Dedi. Cumhur İttifakına da Değinen Mehmet Fendoğlu AK Parti İle Kurulan İttifakta Malatya İçin Alınacak Tüm Kararların Altına İmzamı Atarım Şeklinde Konuştu.

Hiç Kimse Endişe Etmesin, Devletimin ve Milletimin Yanında Olacağım:
Açıklamalarına Devam Eden Fendoğlu, Destekçilerine Teşekkür Ettikten Sonra, Hiç Kimsenin Endişesi Olmasın, Türkiye Büyük Millet Meclisinde Temel Amacım Devletimin ve Milletimin Yanında Olmaktır. Diyerek Malatyalı Hemşerilerimin Haklarının Savunucusu Olacağıma Buradan Söz Veriyorum Dedi.

İdamın Çıkması İçin Elimizden Geleni Yapacağız:
Fendoğlu Açıklama Yaptığı Esnada Yanına Gelen Bir Vatandaşın “Artık İdam İstiyoruz” Sözleri Üzerine, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçelinin Milletimize Sözü Vardır. Diyerek İdamın Çıkması İçin Elimizden Geleni Yapacağız Dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ