Reklam
Reklam
Reklam
Malatya Haber 44 Objektif Haberciliğin Tek Adresi

İnönü Caddesinde Silahlı Saldırı 2 Yaralı

Reklam
İnönü Caddesinde Silahlı Saldırı 2 Yaralı

Malatya İnönü Caddesi Üzerinde, Öğretmen Evi İle Doğa Cadde Avm‘nin Kesiştiği Yerde Akraba Olduğu Öğrenilen ve Aralarında Sözde Husumet Olduğu Belirtilen İki Grup Karşılaşınca Silahlar Konuştu ve 2 Kişi Çeşitli Yerlerinden Yaralandı.

Silahlar Bu Kez Malatya’nın En İşlek Caddesinde Ortaya Çıktı:
Malatya’nın En İşlek Caddelerinden Biri Olan İnönü Caddesi Üzerinde Öğretmen Evi Önünde Meydana Gelen Silahlı Saldırı da 2 Kişi Olmak Üzere Biri Bacağından ve Karnından Diğeri İse Bacağından Yaralandı. Yapılan İhbar Üzerine Olay Yerine Gelen Polis Ekipleri Görgü Tanıklarının İfadeleri ve Kamera Kayıtlarının İncelenmesiyle 4 Şüpheliyi Olayda Kullandıkları Silahla Birlikte Yakalayarak Gözaltına Aldı.

Her Olay da Aynı Yalan “Husumet” Vardı:
Son Zamanlar da Gerçekleşen Silahlı Saldırılar da Şüphelilerin Ağız Birliği Yapmışcasına “Aramızda Husumet Vardı” Yalanı Bu Kezde Ortaya Çıktı. Şüphelilerin Emniyette Verdikleri İlk İfade de “Geçmişte Yaşanılan Bir Olayla Alakalı, Aramızda Husumet Vardı” Diyerek Kendilerini Savundukları Ortaya Çıktı.

Halkın Tepkisi Büyük Oldu:
Olayın Yaşandığı Caddenin Malatya’nın En İşlek Caddelerden Bir Tanesi Olması ve Her Malatyalının Bir Şekilde Gün İçinde Bu Caddeden Geçiyor Olması Nedeniyle Yaşanan Bu Silahlı Saldırının Daha Kötü Sonuçlar Doğurabileceğini Belirten Vatandaşlar Yaşanan Bu Olayla İlgili Yetkililerin Güvenlik tedbirlerini Arttırmasını İstedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ