Reklam
Reklam
Reklam
Malatya Haber 44 Objektif Haberciliğin Tek Adresi

Fendoğlu Takipçisinin Davetini Kırmadı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu Bilindiği Üzere Tüm Sosyal Medya Hesaplarını Aktif Bir Şekilde Kullanıyor. Farklı Olarak Gelen Mesajları Kendisi Cevaplıyor ve Instagram Hesabı Üzerinden Kendisine Çay Daveti Yapan Takipçisini Kırmayarak Davete İcabet Etti.

Çayı Hazır Tutun Geliyorum:
Geçtiğimiz Günlerde Sosyal Medya Hesabı Instagram Üzerinden “Malatya Park Avm Vestel Mağazasına Çay İçmeye Bekliyoruz Sayın Vekilim” Diyen Takipçisine Yine Sosyal Medya Hesabından Cevap Veren Mehmet Celal Fendoğlu “Çayı Hazır Tutun En Kısa Zamanda Geliyorum” Dedi.

Bayram Ziyareti Esnasında Takipçisini Unutmadı:
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu ve MHP Malatya Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı İle Malatya Park Avm’ye Yaptığı Ziyaret Esnasında Takipçisinin İsteğini Kırmayarak Ziyarette Bulundu. Takipçisi İle Bir Süre Sohbet Edip Fotoğraf Çektiren Fendoğlu Avm’den Ayrıldığı Belirtildi.

Durmayan ve Yorulmayan Vekilimiz Olduğu İçin Çok Şanslıyız:
Öte Yandan Fendoğluna Çay Daveti Yapan Takipçisi Yaptığı Açıklamada; “Sayın Vekilimizin Bu Ziyareti Bizleri Çok Mutlu Etti. Alışık Olmadığımız Bir Durum Olduğu İçin. Hiç Beklemediğimiz Bir Anda Çıkıp Ziyaretimize Gelmesi Bizleri de Şaşırttı. Bugün Bayram Olmasına Rağmen Sayın Vekilimiz Vatandaşıyla İç İçe ve El Ele Bir Duruş Sergiliyor. Bana Göre Malatya Sayın Mehmet Celal Fendoğlu Gibi Bir Vekili Olduğu İçin Çok Şanslı, Allah Gücüne Güç Katsın, Her Zaman Vekilimizin Yanındayız” Dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ